• banner 240x80px
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px

یاد واره سرداران و ۷۰۰ شهید شهرستان مرند برگزار می شود :

این از تصمیمات مهم جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند بود .
فرماندار مرند در این جلسه با اشاره به اینکه بمنظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و دوران پیروزی ایام انقلاب اسلامی با تشکیل کمیته های فرهنگی و تبلیغاتی دستگاههای ذیربط فرهنگی همزمان با آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد برگزار خواهد شد .
رضوانی مستند سازی از خاطرات رزمنده گان واعزام به جبهه – ووصیت نامه های شهدا را با همکاری رسانه ملی و تدوین کتاب گنجینه دفاع مقدس رزمنده گان شهرستان مرند را از مصوبات این جلسه ذکر کرد .
وی همچنین با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و انتخابات مهم و سرنوشت ساز مجلس نهم از افتتاح ۴۰ طرح عمرانی و فرهنگی در ایام ا… دهه فجر در شهرستان مرند خبر داد.
امام جمعه مرند نیر در این جلسه با یاد آوری اینکه گرامیداشت یاد و خاطره شهدابا عث تقویت رو حیه معنوی و با لا بردن بینش اسلامی در بین نسل جوان می شود گفت:اگر ما امروز در آرامش و آسایش وبا اقتدار در دنیا مطرح هستیم به خاطر رهبری حضرت امام و مقام معظم ولایت فقیه و ایثار و فداکاریهای رزمنده گان و خون پاک شهدا مدیون هستیم .
حجت الاسلام نعمت زاده در ادامه توطئه های آمریکا و ایادی هم دستش در ضربه زدن به انقلاب اسلامی را نشان از وحدت و داشتن رهبری قوی و آگاه در جامعه دانست و افزود با ترویج فرهنگ شهادت و ایثار وانتقال آن برای نسل جوان در مقابل جنگ نرم دشمن و بالا بردن بصیرت در جامعه را وظیفه همه افراد دانست و گفت :همایش امر به معروف و نهی از منکر برای بیش از ۴۵ هزار نفر از دانش آموزان منطقه در ایام ا.. دهه فجر برگزار می شود که تاکنون ۳۹مقاله به دبیر خانه این همایش ارسال گردیده .
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند همچنین انتخابات مجلس نهم را در کشورمان مهم و بسیار حیاتی دانست و افزود حضور گسترده مردم تمام نقشه های آمریکا و استکبار جهانی نقش بر آب خواهد کرد

دسته بندی :
» تقارن فاطمیه و نوروز ( یکشنبه دهم اسفند ۱۳۹۳ )
» بازدید فرماندار و شهردار مرند از امکان اسکان میهمانان نوروزی ( دوشنبه سوم فروردین ۱۳۹۴ )
» نخستین نوزاد مرندی متولد شده در سال 94 فاطمه نامیده شد. ( دوشنبه سوم فروردین ۱۳۹۴ )
» استقبال از اولین میهمان نوروزی توسط ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری مرند ( دوشنبه سوم فروردین ۱۳۹۴ )
» ستاد استقبال از میهمانان نوروزی شهرداری مرند فعالیت خود را آغاز نمود. ( جمعه بیست و نهم اسفند ۱۳۹۳ )
» تملك و آزادسازي خيابان 55 متری آیت الله مرندی به اتمام رسيد. ( جمعه بیست و نهم اسفند ۱۳۹۳ )
» نامگذاری بلواری در مرند به نام سردارشهید والامقام حاج عباس عبدالهی ( جمعه بیست و نهم اسفند ۱۳۹۳ )
» همایش پیاده روی خانوادگی بمناسبت بزرگداشت روز ملی شهداء/ غرس ۲۲ اصله نهال در تپه شهدا به همت شهرداری ( شنبه بیست و سوم اسفند ۱۳۹۳ )
» 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا گرامي باد ( چهارشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۳ )
» خانه تکانی با شهادت! ( شنبه شانزدهم اسفند ۱۳۹۳ )
» امام جمعه مرند: همه چیز گویای افول و اضمحلال استکبار جهانی و دولت های مزدور در کشورهای اسلامی است ( شنبه شانزدهم اسفند ۱۳۹۳ )
» سردار غلام‌عسگر کریمیان: باکری سردار بی‌ادعایی بود که حسین‌وار جان داد و تسلیم نشد/ زمان شهادت سردار ( شنبه شانزدهم اسفند ۱۳۹۳ )
درباره ما

جعفر جدی ٍ <-BlogAbout->
ایمیل : jedi.jafar@yahoo.com
banner 240x200px
(( شهرمرند-MARAND )) - یاد واره سرداران و ۷۰۰ شهید شهرستان مرند برگزار می شود :
<-PostContent->

ادامه مطلب
تاريخ : <-PostDate-> | <-PostTime-> | نویسنده : <-PostAuthor-> |