• banner 240x80px
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px

یاد واره سرداران و ۷۰۰ شهید شهرستان مرند برگزار می شود :

این از تصمیمات مهم جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند بود .
فرماندار مرند در این جلسه با اشاره به اینکه بمنظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و دوران پیروزی ایام انقلاب اسلامی با تشکیل کمیته های فرهنگی و تبلیغاتی دستگاههای ذیربط فرهنگی همزمان با آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد برگزار خواهد شد .
رضوانی مستند سازی از خاطرات رزمنده گان واعزام به جبهه – ووصیت نامه های شهدا را با همکاری رسانه ملی و تدوین کتاب گنجینه دفاع مقدس رزمنده گان شهرستان مرند را از مصوبات این جلسه ذکر کرد .
وی همچنین با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و انتخابات مهم و سرنوشت ساز مجلس نهم از افتتاح ۴۰ طرح عمرانی و فرهنگی در ایام ا… دهه فجر در شهرستان مرند خبر داد.
امام جمعه مرند نیر در این جلسه با یاد آوری اینکه گرامیداشت یاد و خاطره شهدابا عث تقویت رو حیه معنوی و با لا بردن بینش اسلامی در بین نسل جوان می شود گفت:اگر ما امروز در آرامش و آسایش وبا اقتدار در دنیا مطرح هستیم به خاطر رهبری حضرت امام و مقام معظم ولایت فقیه و ایثار و فداکاریهای رزمنده گان و خون پاک شهدا مدیون هستیم .
حجت الاسلام نعمت زاده در ادامه توطئه های آمریکا و ایادی هم دستش در ضربه زدن به انقلاب اسلامی را نشان از وحدت و داشتن رهبری قوی و آگاه در جامعه دانست و افزود با ترویج فرهنگ شهادت و ایثار وانتقال آن برای نسل جوان در مقابل جنگ نرم دشمن و بالا بردن بصیرت در جامعه را وظیفه همه افراد دانست و گفت :همایش امر به معروف و نهی از منکر برای بیش از ۴۵ هزار نفر از دانش آموزان منطقه در ایام ا.. دهه فجر برگزار می شود که تاکنون ۳۹مقاله به دبیر خانه این همایش ارسال گردیده .
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند همچنین انتخابات مجلس نهم را در کشورمان مهم و بسیار حیاتی دانست و افزود حضور گسترده مردم تمام نقشه های آمریکا و استکبار جهانی نقش بر آب خواهد کرد

دسته بندي :
» کوهپیمایی همگانی بمناسبت هفته سلامت در مرند برگزار شد ( شنبه پنجم اردیبهشت ۱۳۹۴ )
» استخدام نیروهای جدید در آتش‌نشانی‌های آذربایجان‌شرقی ( چهارشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۴ )
» سپاه و بسیج قوت قلب مردم و مسئولین هستند ( چهارشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۴ )
» سید رضا هاشمی شهردار مرند ازاجرای فازاول طرح ممیزی املاک توسط شهرداری مرند خبر داد ( سه شنبه یکم اردیبهشت ۱۳۹۴ )
» بزرگداشت “شهیدان سنگرساز بی سنگر” در مرند برگزار می شود ( سه شنبه یکم اردیبهشت ۱۳۹۴ )
» بودجه 154 میلیاردی سال 1394شهرداری مرند و سازمانهای تابعه ابلاغ شد. ( شنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۴ )
» تجهیز و نوسازی خانه معلم مرند / نیروی انسانی شهرستان از هر لحاظ در استان سرآمد است ( پنجشنبه بیست و هفتم فروردین ۱۳۹۴ )
» سند تدبیر و توسعه چراغ و نقشه راه شهرستان است. ( شنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۴ )
» برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س)وتولدحضرت امام خمینی (ره) ،توسط شهرداری مرند ( شنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۴ )
» امام جمعه مرند: منتقدین داخلی دقت بیشتر تیم مذاکره کننده را خواستارند ( شنبه بیست و دوم فروردین ۱۳۹۴ )
» مراسم گرامیداشت روز زن و تجلیل از کارکنان شاغل زن در شهرداری مرند و سازمانهای تابعه ،برگزار شد. ( پنجشنبه بیستم فروردین ۱۳۹۴ )
» نگاه دولت تدبیر و امید به روستا ها در جهت خدمت رسانی به آنان است ( چهارشنبه نوزدهم فروردین ۱۳۹۴ )

کدهاي شما


شهر مرند

->


شهرمرند-shahrmarand - یاد واره سرداران و ۷۰۰ شهید شهرستان مرند برگزار می شود :